אימון הנינג'יטסו

אימון הנינג'יטסו הוא אימון חכם בו התלמיד הולך ומרחיב את מודעותו התנועתית והעצמית ואת יכולתו להתמודד עם מצבי עימות שונים. שיטת האימון ייחודית ובנויה כך שתאפשר התפתחות נכונה והמשך תרגול לאורך שנים רבות.

אימון אופייני מתחיל בחימום הכולל מגוון תנועתי רחב ותרגילים מיוחדים אשר נועדו להכין את הגוף לשיטת לחימה ייחודית זו. לאחר מכן מתחיל השיעור בו נלמדות עוד ועוד טכניקות לחימה ייחודיות אשר מרחיבות את מודעותו התנועתית של המתרגל ובונות את יכולותיו כלוחם. את הנלמד אנו מטמיעים בקרבות תרגול - רנדורי. באופן זה אנו מבטיחים את הטמעת החומר הנלמד ללא סיכון הנובע מקרב תחרותי.

שיטת הלימוד העצמי מכוונת ללמד את התלמידים ללמוד בעצמם ולא רק לחקות את תנועתו של המורה. הכוונה היא לתת לתלמידים את הכלים כדי לאבחן תנועה נכונה וטכניקה נכונה וללוות אותם במשך שנים, עד שהם יודעים להבחין עצמאית באיכויות ויכולים להתקדם בכוחות עצמם.

השיטה הנלמדת מכילה כמעט את כל מגוון אפשרויות הקיימות באומנויות לחימה. החל מעבודה בידיים ריקות, דרך כל כלי הנשק (סכין, מקל, מקל ארוך, חרב, חנית ואקדח) אשר נלמדים בצורה הגנתית והתקפית, וכן עבודה בידיים ריקות מול כל כלי הנשק ועבודה אינטנסיבית של קרבות קרקע. בנוסף לכך אנו שמים דגש משמעותי על בניית יכולת וכושר גופני גבוה.

בחברה ההופכת אלימה יותר ויותר העיסוק באומנויות לחימה מאפשר לנו מקום לפרוק בו אנרגיות שליליות ולטעון אנרגיות חיוביות ולפתח את היכולת האישית והנפש הבריאה של כל אחד מאיתנו. אנו מפתחים מרחב תגובות רחב ולומדים מקרוב על שבירותו ועל עוצמתו של האדם. בצד היכולת "לזרום" עם היריב ולהכריע עימותים אנו לומדים להבחין גם כיצד להימנע מהם. כך אנו יכולים להשפיע וליצור בהדרגה חברה טובה יותר.

אימוני הנינג'יטסו מומלצים לכל אדם שמתעניין באומנויות לחימה ושואף להפעיל את הגוף ולהפיק את מקסימום מהיכולות שלו. כל שצריך המתעניין הוא להגיע לאימונים: האווירה בקבוצה, המקום, התלמידים וכמובן גם המורה ימשכו אותו פנימה ויגבירו את המוטיבציה לתרגל. בדרך זו כל אחד ואחד יוכל לפתח את יכולות האישיות שלו ולעשות דברים שמעולם לא חלם עליהם.

האימונים מומלצים ביותר לתלמידי תיכון בגילאים 14-18 כחלק מההכנה הגופנית והמנטלית לשירות הצבאי ומתאימים לנשים ולגברים כאחד.

| אימון הנינגיטסו |

 


טלפון נייד:

יוסי תשובה
052-2521000

אימונים מתקיימים:
רח' שטרית 2 ת"א
מרכז הספורט האולימפי
בהדר יוסף

 

שעות פעילות:
יום א' 20:00 - 22:00
יום ד' 20:00 - 22:00